امروز : جمعه 22 فروردین 1399 ساعت : 04:48:52

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3375 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 آذر 1397 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با حضور استاندار، ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری برگزار شد

با حضور استاندار، ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری برگزار شد

در راستای امید اجتماعی، نشاط و سلامت و توسعه ورزش همگانی در بین احاد مردم، ورزش و نرمش صبحگاهی با حضور احمد حسین زادگان استاندار ورزشدوست مازندران و دیگر مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان در بوستان ولایت ساری برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساری؛ بمنظور امید اجتماعی، نشاط و سلامت، توسعه ورزش همگانی در بین افراد مردم و جامعه، امروز با حضور احمد حسین زادگان استاندار مازندران، عباسعلی رضایی فرماندار، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، روسای و نواب رئیسان استان و شهرستان و علاقمندان به ورزش در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران انجام و حرکات ورزشی را برای احاد مردم ضروری دانست و گفت: نرمش و ورزش برای سلامتی روح و نشاط اجتماعی امری ضروری است.

استاندار، با تاکید به اینکه مدیران دستگاه های اجرایی استان، ورزش صبحگاهی را در بین کارکنان شان اهمیت دهند، افزود: یکی از برنامه مهم توسعه ورزش همگانی در سطح استان است تا احاد مردم برای دوری از بیماری، چاقی و سلامتی شان بتوانند ورزش نمایند.

این ورزش صبحگاهی که به مدت 45 دقیقه طول کشید پس از مراسم نرمش صبحگاهی به قید قرعه به چند نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

در پایان عکس یادگاری با شرکت کنندگان، حسن ختام حضور استاندار محترم مازندران در برنامه ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری بود.

 


با حضور استاندار، ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری برگزار شدلینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : با حضور استاندار، ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری برگزار شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها