امروز : جمعه 22 فروردین 1399 ساعت : 02:44:23

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3352 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 آذر 1397 -ساعت : 11:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با مدیران و نمایندگان استخرهای مرکز استان

جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با مدیران و نمایندگان استخرهای مرکز استان

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری جهت ساماندهی و وضعیت استخرها جلسه ای را با حضور رئیس بهداشت مرکز استان با مدیران و نمایندگان استخرها برگزار نمود

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساری؛ با حضور مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و دکتر برزگر رئیس مرکز بهداشت ساری، جهت ساماندهی و نظارت بهتر بر استخرها جلسه ای با مدیران و نمایندگان استخرهای مرکز استان برگزار نمود.

در این جلسه مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری ضمن خوشامدگویی به مهمانان، مهترین اولویت را ارائه بهترین خدمات به مشتریان که می بایست رضایتمندی مشتریان را فراهم سازند.

وی با بیان اینکه حضور ناجیان غریق جهت سلامت  و حفظ جان مشتری در استخرها نیاز ضروری است، افزود: مدیران استخرها می بایست نظارت بهتری در بهداشت محیطی مجموعه شان داشته باشند.

در ادامه دکتر برزگر رئیس مرکز بهداشت ساری نیز ضمن هرگونه همکاری با اداره ورزش و جوانان و مجموعه ورزشی مرکز استان افزود: مدیران استخرها مسائل بهداشتی و نظافتی استخرها را جدی بگیرند تا مشتریان دچار بیماری پوستی و عوارض دیگری.... نشوند.


جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با مدیران و نمایندگان استخرهای مرکز استانلینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با مدیران و نمایندگان استخرهای مرکز استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها