امروز : جمعه 22 فروردین 1399 ساعت : 04:38:30

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3338 -تاریخ انتشار : شنبه 03 آذر 1397 -ساعت : 12:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
روز پرکار رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در بخش دودانگه

روز پرکار رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در بخش دودانگه

مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری جهت جویای وضعیت اماکن ورزشی منطقه دودانگه و دیدار با خانواده شهیدان ورزشکار سفر یک روزه ای به منطقه دودانگه داشت

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساری؛ مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری بمناسبت هفته گرامیداشت بسیج و یاد خاطره نگه داشتن شهیدان، تکریم و تجلیل از خانواده های بزرگوار شهدای ورزشکار بسیجی و بازدید از اماکن ورزشی، سفر یک روزه ای به منطقه دودانگه ساری داشت.

در این دید و بازدیدها محمد زلیکانی بخشدار دودانگه، شهردار و مسئول سپاه منطقه، از ابتدا تا انتها همراه رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و دیگر همراهان ایشان بود.

مختار مهدوی رئیس اداره روزش و جوانان ساری به محض ورود به فریم شهر، جهت وضعیت ورزش این منطقه وارد بخشداری دودانگه شد و به دیدار محمد زلیکانی رفت.

برنامه دوم حضور در منزل شهید بزرگوار مرادعلی عباسی از شهدای ورزشکار بسیجی بود که از پدر و مادر این شهید والامقام با اهدای تابلو فرش که منقش به ذکر کلام الله مجید بود، تجلیل و تکریم بعمل آمد.

برنامه سوم نیز حضور در منزل شهید بزرگوار خالق امینی از دیگر شهدای ورزشکار بسیجی در روستای علی آباد بود که از مادر و برادر این شهید بزرگوار نیز با اهدای تابلو فرش که منقش به ذکر کلام الله مجید بود تجلیل و تکریم شد.

برنامه چهارم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای روستای علی آباد بود که در مختار مهدوی به همراه دیگر مسئولان بخش در این مراسم حضور داشتند که در این مراسم معنوی با آرمان های پاک شهدای بیعتی دوباره بستند و یاد و خاطره شهدای گرانقدر اسلام را گرامی داشتند.

برنامه پنجم حضور در جلسه هم اندیشی فرماندهان و اعضای پایگاه مقاومت بسیج بخش دودانگه  در حسینیه روستای علی آباد بود که بمناسبت هفته بسیج  بود که حجه الاسلام نوذری نماینده ولی فقیه در سپاه مرکز استان به عنوان سخنران مراسم بودند که در پایان برنامه نیز از چند پایگاه مقاومت بسیج بخش دودانگه با اهدای جوایزی تجلیل بعمل آمد.

برنامه ششم و پایانی بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان ساری به اتفاق بخشداراز سالن ورزشی فریم شهر بود که ضمن جویا از وضعیت اماکن ورزشی جهت توسعه رشد و شکوفایی ورزش منطقه دودانگه تاکید شد.

گفتنی است، دراین سفر حسن ذبیحی مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه ساری، حسن باقری و امین عابدیان مسئول و جانشین سازمان بسیج ورزشکاران ساری، ایرج روحی رئیس هیات بومی و محلی ساری، شعبان وفایی نژاد پیشکسوت رسانه ورزش، حمید زارعی همکار و نماینده ورزش و جوانان بخش دودانگه، مهدی پریچهره معاون اداره و مهدی کهن روز مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساری حضور داشتند.لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : روز پرکار رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در بخش دودانگه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها