امروز : جمعه 22 فروردین 1399 ساعت : 03:18:49

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3327 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 آبان 1397 -ساعت : 11:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی یکصد هزار نفری بمناسبت فجر چهلم در ساری

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی یکصد هزار نفری بمناسبت فجر چهلم در ساری

مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از برگزاری همایش بزرگ یکصد هزار نفری پیاده روی خانوادگی بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ساری روز دوازدهم بهمن در مرکز استان خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساری؛ مختار مهدوی با اشاره به برگزاری باشکوه این همایش در ساری اظهار کرد: بمناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایش بزرگ یکصد هزار نفری پیاده روی خانوادگی در ساری برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری اولین جلسه توسعه ورزش همگانی با حضور فرماندار مرکز استان گفت: محور مهم این جلسه برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با فجر چهلم انقلاب اسلامی در شهرستان ساری بود که حاضرین در جلسه برای برگزاری باشکوه و منظم این همایش تاکید ویژه داشتند.

مهدوی در ادامه از اهدای جوایز نفیس در این همایش پیاده روی خبر داد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در روز دوازده بهمن همزمان در اولین روز از دهه فجر برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با تاکید بر اهمیت برگزاری این رویداد مهم گفت: تلاش داریم تا با همکاری صدا و سیما همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی فجر چهلم از شبکه سه و استانی پخش زنده شود.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی برای عموم مردم کمترین هزینه را دارد، افزود: برای رشد ورزش همگانی باید از ظرفیت همه دستگاه ها استفاده شود.

 مهدوی در پایان با بیان اینکه برای توسعه و شکوفایی ورزش ساری دست همه پیشکسوتان، مسئوولان هیات های ورزشی، مربیان، ورزشکاران و قهرمانان را می فشارم، خاطرنشان کرد: ساری سرشار از استعدادهای ناب ورزشی است و برای توسعه و موفقیت ورزش مرکز استان تلاش خواهم کرد.

 

 

 

 لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی یکصد هزار نفری بمناسبت فجر چهلم در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها