امروز : چهار شنبه 04 اردیبهشت 1398 ساعت : 04:36:28

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3177 -تاریخ انتشار : شنبه 05 اسفند 1396 -ساعت : 11:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جلسه حسن اجرای بزرگترین همایش ورزش همگانی مرکز استان با دهیاران در بخشداری

جلسه حسن اجرای بزرگترین همایش ورزش همگانی مرکز استان با دهیاران در بخشداری

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری: جلسه حسن اجرای  بزرگترین همایش ورزش همگانی مرکز استان با دهیاران روستاهای بخش مرکزی این شهرستان،  با حضور  حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان (شهرستان  ساری) ، رضایی راد بخشدار بخش مرکزی ، شورای اسلامی سمسکنده و معاونین ستاد این همایش  10 صبح روز پنجشنبه 96/11/3در سالن اجتماعات بخشداری در ساختمان فرمانداری برگزار شد .

حسین دلیری در جلسه هماهنگی برگزاری این همایش بزرگ با تسلیت درگذشت پدر شهیدان عبوری از همکاری و همراهی همه دست اندرکاران برگزاری همایش بزرگ پیاده روی قدردانی کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری با بیان اینکه این همایش برای اولین بار در منطقه روستایی سمسکنده برگزار می گردد همکاری بخشداری مرکزی ساری و دهیاران روستاهای منطقه را قابل تقدیر و سازنده دانست.

دلیری با اشاره به برنامه های خوب و متنوع برای همایش بزرگ پیاده روی روستای سمسکنده گفت: برای اولین بار  اهالی مردم روستا میزبان اهالی شهر ساری و ورزشکاران و ورزش دوستان است. و هدف این همایش را ترویج فرهنگ ورزش همگانی و ورزش برای سلامتی دانست.

دلیری با اشاره به احکام صادره از سوی فرماندار محترم مرکزاستان، بعنوان رئیس شورای عالی ورزش مرکز استان از دهیاران و روسای شورای ورزشی درخواست کرد تا جوایز را به ستاد مرکزی جهت جانمایی و استقرار در مکانهای مشخص تحویل نمایند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری با بیان اینکه مسیر این همایش بکر  و روستایی است ادامه داد: مسیر این همایش جذاب با طبیعت دیدنی است و از همه مردم شهر برای حضور در این همایش دعوت کرد.

دلیری اشاره کرد این همایش فرصت خوبی برای خانواده ها است تا در کنار اعضای خانواده  یک روز خوب همراه با ورزش و سلامتی را رقم بزنند.

وی با اشاره به اهمیت فرایند اطلاع رسانی تاکید کرد تا دهیاران روستاها منطقه و بخش نسبت به نصب بنرهای اطلاع رسانی در اسرع وقت اقدام کنند.
وی در پایان از همراهی و همکاری و همدلی همه دست اندرکاران برگزاری این همایش بویژه فرماندار محترم و بخشدار بخش مرکزی ساری قدردانی کرد.


جلسه حسن اجرای بزرگترین همایش ورزش همگانی مرکز استان با دهیاران در بخشداریلینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : جلسه حسن اجرای بزرگترین همایش ورزش همگانی مرکز استان با دهیاران در بخشداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها