امروز : چهار شنبه 04 اردیبهشت 1398 ساعت : 04:57:14

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3160 -تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1396 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درخشش فوق العاده مازندران در لیگ برتر کبدی/یکقدم دیگر نزدیک تر به قهرمانی

درخشش فوق العاده مازندران در لیگ برتر کبدی/یکقدم دیگر نزدیک تر به قهرمانی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری: تنها دهیاری محمدآباد گرگان قهرمان لیگ برتر تیمی بود که از پس جوانان کبدی مازندران برآمد و نگذاشت تا بیشتر از نایب قهرمانی نصیب مان شود حال آنکه همین دستاورد دستکمی از قهرمانی ندارد.

سال گذشته که نایب قهرمان لیگ برتر شده بودیم، برخی گمان شان چنین بود که اتفاقی به این نتیجه رسیدیم ولی تیمی که عباد دلیری شکل داده بود، خودش را تثبیت کرد.

در مرحله نهایی لیگ برتر کبدی کشور، تیم مازندران استحقاق قهرمانی را هم داشت و تیم های قوی و باسابقه را مجبور به شکست کرد.

اصفهان، تالش، البرز میزبان، رعد تهران، اروميه و رعد گلستان یکی پس از دیگری مقابل شاگردان دلیری زانو زدند و تنها تیمی که مازندران را شکست خورده از زمین بیرون فرستاد تیم دهیاری محمدآباد پر از ملی پوش بود. نیمه اول را مازندران با اختلاف 10 امتیاز پیش بود اما محمدآبادی ها از انسجام و تجربه خود استفاده کردند و با غفلت جوانان مازنی بازی را به سختی بردند.

حالا فقط یکقدم تا قهرمانی فاصله داریم. معین نبی بخش و امیرحسین محمد ملکی ستاره ها و هم تیمی هایشان مازندران را به سطح اول کبدی ایران رساندند و دیگر همگان از رویارویی با آنها واهمه دارند.

عباد دلیری نمونه بارز سپردن کار به کاردان است. هم به عنوان رئیس هیات استان و هم سرمربی عملکردی درخشان داشته که باعث می شود پر شوق منتظر باشیم تا در دیگر رشته های دچار ایراد هم از نیروی جوانی برای مدیریت هیات ها و امور فنی بهره ببریم.

دلیری ها با خود قابلیت، قدرت و اعتماد به نفس را به ورزش مازندران آورده اند. از این خانواده ورزشی موفق پیروزی های خوبی متصاعد شده از حسین و عباد و محسن دلیری که بی ریا و عاری از ادعا تلاشگر هستند.

این کامیابی در کبدی قدم بزرگ است برای سال بعدی که سرانجام قهرمانی را از آن خود کنیم و مسیر تاریخ را برای کبدی ایران تغییر دهیم. به این نسل باور داریم که سال بعد برای شگفتی تازه می آیند مشروط به آنکه احتیاجات آنها را که در دیگر استان ها مهیاست برطرف کنیم. خانه کبدی می خواهیم و بودجه خوب، آنوقت بهانه ای ندارند تا شادترمان کنن


درخشش فوق العاده مازندران در لیگ برتر کبدی/یکقدم دیگر نزدیک تر به قهرمانی

درخشش فوق العاده مازندران در لیگ برتر کبدی/یکقدم دیگر نزدیک تر به قهرمانی

درخشش فوق العاده مازندران در لیگ برتر کبدی/یکقدم دیگر نزدیک تر به قهرمانیلینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : درخشش فوق العاده مازندران در لیگ برتر کبدی/یکقدم دیگر نزدیک تر به قهرمانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها