امروز : چهار شنبه 04 اردیبهشت 1398 ساعت : 16:44:55

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 3062 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1396 -ساعت : 13:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام تبریک روز خبرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان ( شهرستان ساری )

پیام تبریک روز خبرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان ( شهرستان ساری )

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری ؛ حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با بیانیه ای روز بزرگداشت خبرنگار را به تمامی خبرنگاران صادق این مرز و بوم تبریک گفتند . متن بیانیه ایشان به شرح زیر می باشد .

گرامیداشت روز خبرنگار، ارج نهادن به آگاهی و دانایی است و این امر به خصوص در جامعه ای که روزنامه نگاران و خبرنگاران مستقل آن با پرداخت هزینه های فراوان و با کم ترین حمایت های قانونی وامنیت شغلی دست به گریبانند اهمیت مضاعفی پیدا می کند.

17مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،"روز خبرنگار" نامیده شده است ،یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف قوت "جان" جامعه و روایت حقیقت، بیرق بزرگ "آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.طلایه داران این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از خون خویش مرکب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار ، ستارگانی جاوید شدند.

اینجناب به نوبه خود فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و با آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی خبرنگاران محترم در حوزه رسانه و اطلاع رسانی کشور ، امید آن دارد که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت این قشر خدوم، فضای رسانه ای ایران اسلامی، فضایی در خور و شایسته ملت رشید و بزرگ ایران باشد. 


پیام تبریک روز خبرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان ( شهرستان ساری )لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : پیام تبریک روز خبرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان ( شهرستان ساری )

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها