امروز : چهار شنبه 04 اردیبهشت 1398 ساعت : 04:46:43

اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

کد مطلب : 2794 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 13:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پيام تبريك حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری  به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش

پيام تبريك حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش

بسمه ا... الرحمن الرحیم

(( 26 مهر لغایت 2 آبان )) به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش، نامگذاری شده است. این هفته فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است.

 ورزش به عنوان يكي از مهمترين اركان تأمين شادابي و سلامتي جسم و روح و نيز شاخص اصلي اجتماعي و فرهنگي در زندگي امروز نقشي اساسي و بنيادي دارد و برهمين اساس نه تنها يك روز، بلكه تمام روزها و ساعات زندگي را تحت الشعاع قرار ميدهد.

بدينوسيله از صميم قلب از همّت بلند و تلاشهاي مؤثر تمامي همكاران خدوم و مخلص اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری که نقش مهمي در دستيابي به توفيقات مختلف ورزشي در عرصه هاي گوناگون بين المللي و جهاني ايفا نموده و در انجام رسالت واقعي خود كه نشر فراگير فرهنگ ورزش عمومي در جامعه مي باشد، جهادگونه از جان و دل تلاش كردند تقدير و تشكر نموده و 26 مهر لغایت 2 آبان روز تربيت بدني و ورزش را به تمامي اين عزيزان همچنين ورزشكاران و قهرمانان، پيشكسوتان، داوران و مربيان، رؤسا، دبيران و نواب رئيس فدراسيونها و هيئت هاي ورزشي استان تبريك عرض نموده، از درگاه خداوند منّان سلامتي، بهروزي و توفيقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و اعتلاي ورزش كشور مسئلت مي نمايم.


پيام تبريك حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری  به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزشلینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : پيام تبريك حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها